Dowozimy zakupy na terenie Poznania i okolic

Brak możliwości płacenia gotówką

Udostępniamy szybkie
płatności online

Służymy pomocą,
tel. 693 562 671

» Kategorie

O nas

Spiżarnia Poznańska to delikatesy, w których znaldziecie ponad 3 000 artykułów zdrowych, bezglutenowych, ekologicznych i tradycyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy pasjonatami ekologicznego odżywiania się opartego na nieprzetworzonych składnikach naturalnych. Mamy również świadomość tego, iż rozszerzająca się globalizacja i związana z nią plaga chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość, alergie, choroby nowotworowe, cukrzyca, choroby miażdżycowe, wywołane są zarówno przez niezdrowy styl życia, jak i wszechobecne konserwanty oraz chemiczne dodatki do produktów spożywczych.

Zasady zdrowego odżywiania próbujemy wpajać także naszym dzieciom i w ten sposób niejako podarować im wspaniałą ekopolisę na całe życie. W dobie rozpowszechnionych fast – foodów i bezwartościowego jedzenia dostępnego w marketach, uczymy ich świadomego i zdrowego odżywiania się opartego na bazie produktów organicznych.

Postanowiliśmy więc, przy współpracy z licznymi producentami wyrobów organicznych, ekorolnikami i pasjonatami zdrowego odżywiania, zaoferować Państwu szeroki wachlarz nieprzetworzonych i naturalnych produktów organicznych, przetworów ekologicznych, wyrobów wytwarzanych tradycyjnymi metodami, dostarczających organizmowi niezbędne wartości odżywcze. W Spiżarni Poznańskiej posiadamy również kosmetyki naturalne oraz ekologiczne środki czystości dla osób szczególnie dbających o środowisko naturalne. Asortyment jest ciągle poszerzany o nowe produkty poprzez poszukiwanie dostawców mogących zaoferować towary niespotykane w innych sklepach.

Pozostając przy tradycyjnym podejściu do jedzenia i jednocześnie podążając za nowymi trendami współczesnego stylu życia, otwieramy sklep internetowy.

Zdrowe produkty z dostawą pod same drzwi !

Bądź na czasie

Jeśli chcesz być ze wszystkim na bieżąco, proponujemy nasze najświeższe promocje lub też zapisanie się do newslettera aby otrzymywać informacje z pierwszej ręki.

Nasze promocje

Najlepsze promocje w naszym sklepie

pokaż szczegóły »